Діагностика iPad Pro 10.2ᐥ

iPad Pro - Діагностика 10.2ᐥ

ціна 0 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо ви виявили невідомі неполадки на вашому iPad Pro 10.2”, ретельна діагностика пристрою потрібна в обов’язковому порядку. Будь-який ремонт планшета починається з діагностики, яку проводять з використанням сучасної техніки. У сервісному центрі AppleFix вам завжди допоможуть у вирішенні найрізноманітніших завдань за рівнем складності —, якщо ви упустили планшет, залили водою або стався перепад напруги. Наші майстри зроблять все, що в їх силах, щоб знайти рішення щодо усунення проблем. Не поспішайте самостійно змінювати запчастини планшета, якщо у вас перестав працювати екран, можна припустити, що заміна дисплею допоможе розв’язати проблему. Але, якщо постраждав зовсім не екран, а, якийсь контакт, який відповідає за роботу підсвітки — заміна екрану буде зайвою. Ремонт після діагностики більш точний і якісний.

У разі, якщо діагностика пристрою проведена і ви відмовляєтеся від ремонту планшета, буде порахована послуга зборки / розбирання пристрою вартістю 200грн.

Ви можете відмовитися від проведення послуги коректного збору пристрою, не оплачуючи вищевказану вартість, при цьому пристрій не буде проклеєний і в разі необхідності він може бути легко розібраний в іншому сервісному центрі.


preloader