Діагностика iPad Pro 9.7ᐥ

iPad Pro - Діагностика 9.7ᐥ

ціна від 0 грн. * В наявності

Зв'язатися з нами :

Перед тим, як почати ремонт iPad Pro 9.7 ”, слід провести детальну діагностику пристрою.Діагностика покликана визначити, що саме не так з вашим пристроєм. Наприклад, у вас раптом перестав працювати сенсорний екран. Ви можете вирішити, що в планшеті зламався саме екран і захочете його замінити. Але цілком можливий результат, при якому навіть повністю правильно проведена заміна екрану не призведе ні до якого результату, оскільки постраждав зовсім не екран, а будь-якої з контактів, що відповідає за роботу сенсора — а його ви не чинили! Тому грамотна діагностика — це такий етап, без якого ви можете просто втратити свій Айпад. Ремонт після діагностики відрізняється більшою точністю, вірною спрямованістю.

❗️У разі, якщо діагностика пристрою проведена і ви відмовляєтеся від ремонту планшета, буде порахована послуга зборки / розбирання пристрою вартістю 200грн.
Ви можете відмовитися від проведення послуги коректного збору пристрою, не оплачуючи вищевказану вартість, при цьому пристрій не буде проклеєний і в разі необхідності він може бути легко розібраний в іншому сервісному центрі.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader