Чистка iPad 4 після попадання вологи

iPad - Чистка 4 після попадання вологи

ціна від549 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Ви упустили ваш iPad 4 в басейн, раковину або, що ще гірше, випадково розлили на нього каву або сік? Вірите чи ні, але ми можемо його врятувати і ймовірність цього тим вище, чим швидше ви доставите планшет в наш офіс.

Фахівці сервіс-центру AppleFix за весь час роботи відновлювали після попадання вологи сотні планшетів Apple і 8-ми випадках з 10-ти це закінчувалося успішно. Тому будьте впевнені – ваш iPad в надійних руках! Спочатку, після того як ваш планшет потрапить до нас, він пройде ультразвукову чистку, після чого наші фахівці протестують всі компоненти iPad на предмет несправності. Якщо якісь деталі виявляться пошкоджені, майстри AppleFix швидко і якісно замінять їх, після чого планшет пройде друге тестування. І тільки після цього він повернеться до вас цілим і неушкодженим і ви знову зможете насолоджуватися повноцінною роботою вашого iPad 4! Ціна даного ремонту може варіюватися від 300 грн і вище.


preloader