Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Як замінити акумулятор на iPhone 8?

Сложность

Добрий день! На сьогодні особливо актуальною темою є заміна акумулятора на смартфони. Ми впевнені, що багато хто був в ситуації, коли вранці гаджет повністю заряджений на всі 100%, але до другої половини дня або швидко розряджався до мінімуму, а то і зовсім вимикався. І при цьому, показуючи половину заряду. Єдиним правильним рішенням такої проблеми є заміна акумулятора. Рекомендуємо проводити ремонт в сервісі, але якщо у Вас немає бажання довіряти комусь свій iPhone, можете зробити це і самі. Це не настільки складно, ніж здається.
У будь-якому випадку, краще довіритися нашим професіоналам, які зможуть якісно та швидко замінити батарею. Також майстер зможе перевірити компоненти, які допоможуть зрозуміти, через що старий акумулятор перестав правильно виконувати свою функцію. Але, якщо Ви вирішите зробити це своїми руками, ось наша покрокова інструкція на тему "Як замінити акумулятор в 8 айфоні?".

zamena-batarei-na-iphone-8

Як замінити акумулятор на iPhone 8?

Отже, як замінити акб iPhone 8 або з чого почати? Заміна акумулятора на айфон 8 потрібна, коли його ємність стає нижче 80%. Дізнатися рівень зносу акумулятора можна завдяки спеціалізованим програмам. Щоб отримати точну і правдиву інформацію, рекомендуємо перед початком перевірити та закрити всі програми і відключити завдання, особливо які запущені в оперативній пам'яті. Також необхідно перевірити кількість підзарядок.
Перед початком даного ремонту не забудьте вимкнути телефон!

Крок 1
Отже, для того щоб поміняти батарею на iPhone 8 Вам необхідно відкрутити два зазначених гвинтика в нижній частині корпусу за допомогою викрутки Pentalobe 0.8mm. Гвинтики знаходяться праворуч і ліворуч від роз'єму для зарядного пристрою.
Після чого потрібно від'єднати дисплей і покласти Ваш iPhone 8 на чисту, гладку поверхню, щоб уникнути подряпин на задній кришці. Щоб без пошкоджень від'єднати дисплей, Вам необхідні присоска, пластиковий медіатор і звичайний фен. Застосувавши фен, добре прогрійте краю дисплея теплим повітрям приблизно до 60 градусів.

вытягивание экрана с помощью специальной присоски

Крок 2
За допомогою спеціальної присоски, приготовленої заздалегідь, потрібно витягнути екран вгору до того моменту поки не утвориться невеликий простір, після чого необхідно просунути в нього медіатор.

аккуратно поднимаем экран чтобы не повредить клипсы

Крок 3
Проведіть акуратно медіатором по периметру всього телефону. Не варто намагатися відразу витягнути дисплей, потягнувши за верхню частину. Там знаходяться пластикові кліпси, які можуть з легкістю надломитися. Працюючи інструментами з корпусом, не перестарайтеся, інакше можете пошкодити шлейфи. Після чого можна злегка потягнути дисплей вниз, тим самим звільнити пластикові кліпси в верхній частині від затискачів.

откручиваем винты и снимаем защитную пластину

Крок 4
Далі необхідно буде відкрутити гвинти (2 штуки 1,3 мм, 2 - 2,8 мм), і зняти захисну пластину. Після чого, використовуючи пластикову лопатку потрібно буде підчепити і від'єднати шлейф акумулятора. І потім просто відігніть шлейф в сторону, щоб не було ніяких контактів з акумулятором під час ремонту.

отцепить шлейф дисплея и повторить аналогичную процедуру с двумя другими шлейфами

Крок 5
Потім тієї ж лопаткою потрібно відчепити шлейф дисплея. Звертаємо Вашу увагу, що для того щоб прикріпити його потім назад, потрібно буде натиснути спочатку на один край коннектора шлейфу, згодом на інший, але не можна натискати посередині, так як це може привести до поломки коннектора. І продовжуйте аналогічну процедуру з іншими 2-мя шлейфами.

Крок 6
Згодом, необхідно викруткою 1,3 мм відкрутити 3 гвинта в правому верхньому кутку Вашого iPhone 8 і потім можна демонтувати металеву пластину. Далі вже можна відчепити шлейф тачскрін.

извлекаем батарею с смартфона

Крок 7
Тепер можна приступати до видалення батареї. В цій моделі він приклеєний за допомогою чотирьох смужок спеціальної стрічки, їх розташування під акумуляторів позначено на фото червоним. І кожна з них має спеціальний язичок, за який необхідно буде потягнути, щоб знищити клейовий шар.

Крок 8
Після виконаних кроків потрібно витягнути смужку стрічки вгору, щоб з'явився білий клейовий шар, потім його необхідно намотувати на пінцет. Спробуйте не склеїти стрічку при прокручуванні, інакше не вийде витягнути. Якщо раптом вона порветься, намагайтеся витягнути залишенні шматочки.

выполнение обратных действий для того чтоб собрать смартфон обратно

Крок 9
І нарешті, акумулятор можна витягти. Після вилучення батареї краще утилізувати її. Тепер необхідно буде виконати зворотній порядок дій і зібрати пристрій.

Чи можна поміняти батарею на айфон 8?

Якщо Ви постійно носите із собою Powerbank, а також додаткові дроти або часто в пошуку розетки щоб зарядити свій гаджет, тоді настав час поміняти батарею на iPhone 8, щоб в подальшому дана поломка не була бар'єром для комфортного використання Вашого смартфона.

Які інструменти необхідні для заміни батареї?

Основні інструменти та викрутки для розбирання iPhone 8:
1) Викрутка п'ятизірковий Pentalobe - 0,8мм
2) Викрутки PH00 - 1.5мм
3) Викрутка трипелюсткова Tri-Wing - 0,6мм
4) Пінцет
5) Пластикова лопатка і медіатор
6) Присосок для зняття дисплея
7) Звичайний фен
У нас на сайті Applefix.ua ви зможете знайти необхідний набір викруток для збирання/розбирання iPhone 8.

Як поміняти батарею на айфон 8?

При зверненні в будь-який сервісний центр з проблемою "як поміняти акумулятор на iPhone 8?" можливо здасться, що це дуже легка процедура, з якою може впоратися кожен, але насправді це далеко не так. Для того щоб витягти і встановити новий акумулятор буде потрібно спеціальний інструмент, а також професійні навички в подібних ремонтах. Краще рішення в даній ситуації, це як тільки Ви зіткнулися з такою несправністю, відразу ж звертатися до наших майстрів в APPLEFIX.UA.Спеціаліст проведе детальну діагностику пристрою, виявить в чому полягає основна поломка гаджета, замінить стару деталь на нову запчастину, а також зробить ремонт у зручний для Вас час і визначені терміни, і при цьому буде гарантія на наші ремонтні роботи.
При зверненні в наш сервіс по ремонту, робота майстрів полягає в наступному:
- На першому і найголовнішому етапі проводиться діагностика пристрою. Смартфон детально оглядається на всі можливі несправності, також вивчається причини поломок і варіанти їх вирішення;
- Після рішення про заміну акумулятора iPhone 8 - майстри починають цю процедуру;
- За допомогою певних інструментів (спеціальна лопатка, пінцет, різних викруток) витягується задня кришка, і витягується зношена батарея;
- Після ставлять нову батарею, і майстри фіксують її в основі пристрою;
- Задня кришка знову розміщується.

Коли потрібно міняти акумулятор на айфон 8?

Коли стоїть питання про те, як замінити батарею в айфон 8, потрібно особливу увагу приділити основним причинам по яким батарея може вийти з ладу:
1. Смартфон став дуже погано тримати заряд, а також швидко розряджатися;
2. Якщо на повний заряд акумулятора Вашого iPhone 8 потрібно витрачати достатньо часу, а розряджається при цьому менше ніж за годину - безперечно, Ваш акумулятор зношений і вимагає заміни;
3. Корпус iPhone 8 став нагріватися під час зарядки або під час активного використання пристрою. Коли при підключенні до зарядного пристрою, температура смартфона відчутно зростає - основна ознака проблем акумулятора;
4. Якщо акумулятор поміняв форму і обсяги, а також деформувався;
5. iPhone 8 зовсім перестав заряджатися, це показує те що батарея повністю несправна.

Вітаємо! За допомогою даної інструкції поміняти акумулятор зможе кожен навіть той, хто ще ніколи не стикався з ремонтом смартфонів. Всі потрібні інструменти і деталі, вартість яких приємно здивує, Ви можете придбати на нашому сайті Applefix.ua!

Популярные ремонты, которые связаны с проблемой


preloader