Профілактика MacBook Pro 2009-2012

MacBook Pro - Профілактика  2009-2012

ціна 549 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо Ви зіткнулися з проблемою перегріву, загальмування роботи, навіть зависання Вашого MacBook Pro, то це означає, що Вашому ноутбуку потрібна чистка від пилу. Найчастіше при активному використанні макбука вентилятор системи охолодження забивається пилом або чимось іншим (наприклад котячою шерстю) і ноутбук перестає охолоджуватися, в зв’язку в цим якість роботи набагато знижується.

Другою причиною того, що ваш macbook гальмує, може бути перегрів через поганий контакт процесора з тепловодом. Для цього необхідно провести заміну термопасти (прошарку між ними). Це значно зменшить температуру нагрівання і збільшити швидкість роботи вашого макбука.

Фахівці нашого сервісного центру проведуть чистку максимально швидко і повернуть Вашому MacBook колишню швидкість роботи. У сервісному центрі Applefix в Києві працюють високопрофесійні майстри і тому Ви можете бути впевнені в якості та надійності ремонту, який необхідний Вашому девайсу.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader