Заміна корпусу iPhone 6

iPhone 6 - Заміна корпусу

ціна 699 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Дивитися деталь
Зв'язатися з нами :

Однією з найбільш частих причин, з якими звертаються до сервісних центрів з ремонту техніки Apple – це заміна корпусу iPhone 6.

Найчастіше в зв’язку з активним використанням або механічними пошкодженнями страждає саме корпус Вашого iPhone 6. На айфоні можуть з’явитися потертості, подряпини, тріщини і навіть відколи, які значно погіршують зовнішній вигляд гаджета. Для того, щоб привести девайс в товарний вигляд Вам необхідна заміна корпусу iPhone 6.

У мережі сервісних центрів Applefix Ви зможете отримати грамотну консультацію, безкоштовну діагностику і заміну корпусу на Вашому iPhone 6 за доступною ціною. Наші фахівці проводили дану операцію вже безліч разів, тому заміна корпусу iPhone 6 не стане для них проблемою.

Ви можете бути впевнені в надійності і якості використовуваного обладнання і нових комплектуючих запчастин, так як на заміну корпусу на Вашому iPhone 6 поширюється гарантія від фахівців Applefix. Крім того заміна корпусу iPhone 6 иполняется нашими фахівцями в найкоротші терміни.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader