Заміна екрану (дисплея) iPad mini Retina

iPad - Заміна екрану (дисплея) mini Retina

ціна 2499 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

У нашому сервісному центрі в Києві Ви зможете замовити заміну Вашого екрану у ipad mini retina за хорошою ціною.

Дуже часто механічні пошкодження дисплея призводять і до пошкодження самого екрану, а це означає неможливість користуватися пристроєм. Несправності бувають найрізноманітнішими: може пропасти підсвічування, зображення частково або повністю. Для усунення таких поломок необхідна кваліфікована допомога фахівця, яку Ви завжди знайдете у нас.

Заміна екрану передбачає добре знання самого пристрою і використання тільки оригінальних і якісних запчастин, які не приведуть надалі до ускладнення роботи пристрою. Все це Ви знайдете у нас, коли принесете свій планшет.

Роботи з пристроєм будуть проведені за максимально короткий час, так, що Вам не доведеться повертатися з проблемою деформації корпусу або ж неякісного складання після ремонту.

Наші фахівці ліквідують поломку будь-якого ступеня складності і виправлять, навіть дійсно сильні пошкодження. По закінченню роботи пристрій буде протестовано і Ви отримаєте дійсно справний планшет, а ціна проведених робіт також Вас влаштує.

Щоб замінити ваш дисплей ipad mini retina, Ви можете відвідати наш сервісний центр в Києві.


preloader