Ремонт модемної частини iPhone 6S

iPhone 6S - Ремонт модемної частини

ціна 1499 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Майже кожен власник IPhone стикається з проблемами, які часто викликані неакуратним використанням телефону. Некоректна робота може проявлятися по-різному, тому необхідно провести безкоштовну діагностику пристрою. Основні поломки можна розділити на:

– проблеми, які пов’язані з механічними пошкодженнями

– телефон втрачає зв’язок, не бачить мережу або постійно видає слабкий сигнал

– поява системних помилок. Якщо почали з’являтися проблеми з мережею, необхідно провести діагностику мікросхем, а саме модемної частини. Дану операцію необхідно довірити тільки професійному інженеру, який має досвід з розбирання, збірки і ремонту будь-якої складності техніки Apple. Оскільки ми спеціалізуємося в ремонті техніки Apple, а також займаємося продажем комплектуючих, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а після закінчення заміни запчастин отримаєте повністю робочий пристрій і гарантію. Ремонт модемної частини iPhone 6S може проводитися після попадання рідини всередину корпусу, оскільки волога призводить до окислювальних процесів, що виводить основні комплектуючі з ладу.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader