Діагностика iPad mini Retina

iPad - Діагностика mini Retina

ціна від 0 грн. * В наявності

Зв'язатися з нами :

Якщо у Вас несподівано згас і не включається екран, зарядний пристрій перестав заряджати Ваш iPad mini Retina або камера на Вашому планшеті стала працювати через раз, не поспішайте відправляти його на смітник, а скоріше несіть в Applefix. Наші високопрофесійні фахівці проведуть грамотну діагностику Вашого пристрою і виявлять проблему будь-якої складності. Діагностика – це найперша стадія ремонту, яка повинна проводитися навіть у тому випадку, якщо майстер точно знає, що з айпад не так. Після проведення діагностики, фахівці нашого сервісного центру, будуть точно знати, які неполадки з Вашим iPad mini Retina і як їх полагодити, навіть самі, на перший погляд, непомітні поломки будуть виявлені і ремонт пройде в правильному напрямку.

❗️ * У разі, якщо діагностика пристрою проведена і ви відмовляєтеся від ремонту планшета, буде порахована послуга збірки/розбирання пристрою вартістю 200грн.
Ви можете відмовитися від проведення послуги коректного збору пристрою, не оплачуючи вищевказану вартість, при цьому пристрій не буде проклеєний і в разі необхідності може бути легко розібраний в іншому сервісному центрі.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader