ціна 320 грн$ В наявності

Опис

Кнопка Home для iPad 3 чорна спрацьовує не кожен раз? Щоб розблокувати планшет необхідно по кілька разів натискати на кнопку? Ми пропонуємо відновити коректну роботу планшета, для чого потрібно купити нову кнопку і зробити самостійну заміну або довірити її досвідченому майстрові. Пошкодження кнопки може бути викликано механічним впливом на iPad 3, його удар або падіння негативно позначається на зовнішньому вигляді і внутрішніх елементах. Після потрапляння рідини всередину планшета необхідно очистити його залишків вологи інакше корозія контактних доріжок порушує роботу комплектуючої.

При натисканні на кнопку утворюється зазор, куди згодом потрапляє дрібне сміття і пил, тому забруднення може заважати натискання кнопки Home. Для заміни необхідно вибирати оригінальні запчастини та інструменти з гарантією, які ми швидко доставимо на відділення вашої Нової Пошти.

Спеціально для сервісних центрів при купівлі запчастин оптом існує гнучка система знижок, за більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним зверху сторінки


Кнопка Home для iPad 3 чорна

Артикул: 2177