ціна 1`107 грн$ В наявності

Опис

Станадартний LCD екран iPad 3 відповідає за виведення зображення.   При падінні планшета найчастіше розбивається не тільки скло і тачскрін, але і екран iPad 3. На дисплеї також можуть з'явитися вибиті пікселі. З нашою інструкцією по заміні екрану на iPad 3 , & nbsp; ви можете зробити це самостійно або звернутися в наш сервісний центр.

Ми закуповуємо запчастини тільки високої якості та надаємо на них гарантію протягом 1 місяця. Гарантія не надається в разі пошкодження або деформації деталі, а також при відсутності заводських плівок або маркування.

Подумайте двічі, перед тим як приступити до заміни будь-якої деталі на iPad 3, пам'ятайте, що для цього потрібні спеціальні навички та досвід. Сервіс-студія AppleFix не несе відповідальність за неправильне встановлення запчастини на iPad 3. Всі маніпуляції з вашим планшетом ви робите на свій страх і ризик.

Спеціально для сервісних центрів при купівлі запчастин оптом існує гнучка система знижок, за більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним зверху сторінки.


Екран, дисплей LCD для iPad 3
Артикул: 2171