Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Кур'єрське обслуговування та ремонт Apple м.Лівобережна

Коли техніка Apple починає нестабільно працювати, або пристрій упав у воду, або пошкодився механічно, сервісний центр AppleFix на м. Лівобережна проведе ремонт будь-якої складності. Кур’єри можуть забрати ваш девайс, привести в сервіс на ремонт, а по закінченню доставити назад. До нас звертаються люди із проблемами на своїх iPhone, MacBook, iPad, iMac, і ми допомагаємо вирішити будь-які труднощі: проводимо діагностику, відновлюємо роботу девайсу, даємо гарантію.

Можливість кур’єрського обслуговування біля станції метро Лівобережна робить нас більш доступними для сусідніх житлових масивів (Слобідка, Русанівські сади, Дарниця, Березняки, Райдужний та інші), адже наш кур’єр може приїхати за поламаною технікою, відвезти на ремонт у сервіс, та привезти назад додому!

Ремонт та сервіс у компанії AppleFix

Будь-які гаджети Apple ми готові лагодити за наявності необхідних комплектуючих. Ми працюємо з прямим постачальником деталей в Україні, наш широкий асортимент запчастин дозволить зробити ремонт будь-якої складності, оскільки майстер має великий досвід як у модульних ремонтах, так і з ремонтами, пов’язані з паянням.

Зателефонувавши нам за вказаними контактами, кур’єр буде оперативно відправлений за вашою поламаною технікою на Дарницький, Дніпровський або Деснянський район, за короткий термін буде здійснено доставку до найближчого відділення сервісу, де майстер – технар, зможе провести ремонт apple, і кур’єр знову поверне відремонтоване пристрій на вашу адресу.

Гарантія від AppleFix

Надається гарантія 3 місяці на виконані роботи із заміни модульних частин ноутбука, айфона, айпада. Гарантія на роботи пов’язані з пайкою на платі залежить від виду послуги, що надається. Звернувшись до нас, ви будете задоволені більш ніж на 100%, адже ми розуміємо наскільки велика ціна задоволеного клієнта в такий конкурентний час якісного обслуговування!

За детальною інформацією, дзвоніть


(063) 11 777 99

Де виконати ремонт Apple на Левобережній?


Відгуки AppleFix Лівобережна в Google

Galyna Bryukhanova
Galyna Bryukhanova
11:45 22 May 21
Завжди звертаюсь саме до Applefix (офіс на Микільско-Слобідській), уже багато років, з усіма пристроями Apple. Співробітники компанії завжди ввічливі і... стараються допомогти навіть у найскрутніших ситуаціях. І ціни завжи радують у порівнянні з конкурентами.читати далі
Переглянути всі відгуки
js_loader

Питання та відповіді

  Підпишіться  
Повідомте про

preloader