Заміна материнської плати на MacBook Air 2018-2020

MacBook Air 2018-2020 - Заміна материнської платиMacBook Air 2018-2020

ціна від1000 грн. * В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Материнська плата це найважливіший і технічно складний елемент в Apple Macbook Air, і на жаль, якою б якісною технікою Apple не була – вихід її з ладу цілком можливий.

Найчастіше материнська плата потребує заміни після залиття ноутбука водою, чаєм, кавою, коньяком або будь-якою іншою рідиною. Вчасно не зробивши заходи почнеться процес корозії, що посилюється від впливу струмом. Заміна материнської плати також потрібна після некваліфікованого ремонту макбука, під час якого відбуваються механічні пошкодження.

На щастя, в нашому сервісному центрі ви можете скористатися послугою заміни материнської плати на всіх моделях MacBook Air починаючи від 2012го року випуску. Наші фахівці мають великий досвід в заміні материнської плати. Після проведення ремонту в сервісному центрі Applefix, ваш Macbook ще довго буде радувати вас!

* залежить від конкретної моделі MacBook Air. Для отримання точної інформації про наявність необхідної материнської плати, вкажіть, будь ласка, серійний номер макбука в формі замовлення.


preloader