Заміна відеокарти на iMac A1311 A1312

- Заміна відеокартиiMac A1311 A1312

ціна від5299 грн. * В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Одним з лідерів світового виробництва комп’ютерної техніки є компанія Apple, в асортименті якої представлений iMac. Це компактний пристрій можна вважати еталоном сучасного виробництва комп’ютерів. Однак, як і вся техніка, це виріб складається з незалежних елементів. Згодом вони можуть виходити з ладу. Іноді ламається деталь, яка відповідає за обробку і виведення зображення на екран iMac. Це означає, що необхідний ремонт або заміна відеокарти.

Причиною непоправної поломки може послужити перегрів чіпа. Дуже часто деталь страждає і від інших причин. Щоб не стало причиною поломки відеокарти, її заміна повинна виконуватися в професійних сервісних центрах. Клієнт повинен бути впевнений, що йому поставлять оригінальну деталь, на яку він отримає фірмову гарантію на виконані роботи.

Ціна, яку ми пропонуємо, досить низька для розцінок міста Київ. Як і якість, так і ціна наших послуг, будуть схвалені кожним нашим клієнтом. Якщо у вас є проблеми з цим елементом, ви може замовити її переустановку в нашій майстерні. Після відновлювальних робіт замовник отримує гарантійний талон, а також свій вже полагоджений пристрій.


preloader