Заміна скла (тачскрін) iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus - Заміна скла (тачскрін)

ціна 849 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді Схожа послуга Заміна скла (тачскрін) iPhone 6S
Зв'язатися з нами :

iPhone 6 широко відомий завдяки своїй якості та стабільній роботі. Однак, постійно дістаючи і ховаючи його в кишеню, є велика ймовірність впустити його і пошкодити захисний екран. В такому випадку вам необхідна заміна скла, яку можна виконати в майстерні Києва.

Поміняти пошкоджену деталь на нову потрібно якомога раніше. Якщо заміна буде виконана з затримкою, то через мікротріщини може проникнути волога, яка виведе з ладу головні деталі пристрою. Замовити послугу варто тільки у досвідчених майстрів, які дбайливо виконають цю процедуру.

Заміна скла на iPhone 6 – це робота для експертів нашої майстерні. Київ дозволяє набрати в команду тільки професіоналів, яким під силу виконати навіть найскладнішу роботу. Наша команда проведе якісний ремонт вашого телефону і поверне готовий до експлуатації пристрій. Ціна на наші послуги лежить в доступних межах. Це дозволяє звернутися до нас за допомогою кожного охочого.

Під заміною скла розуміється те, що ми переклеюємо верхній прозорий чутливий шар на вашому робочому дисплеї. Це значно дешевше, ніж у випадку з заміною всього екранного модуля (ЖК).

Якщо вас зацікавив дана процедура і у вас раптом виникли питання, у вас завжди є можливість проконсультуватися за телефонами, які зможете знайти в розділі “Контакти”, а так само в будь-якому з наших сервісних центрів, адреси та телефони яких також вказані в даному розділі

 

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader