Заміна скла (тачскрін) iPad Air 2

iPad - Заміна скла (тачскрін) Air 2

ціна 2499 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Купуючи в своє особисте користування iPad Air 2, важливо відзначити, що даний пристрій може після тривалої експлуатації вимагати ремонт або потребуватиме зміни скла. Основною причиною пошкодження сенсора також може служити удар виробу о тверду поверхню. В такому випадку не варто сподіватися на відновлення тачскріну. Щоб ліквідувати можливі, післи удару тріщини, потрібна заміна старої деталі на нову.

Заміна сенсора на Айпад ейр 2 – це процедура переклеювання тачскріну. Процес вимагає наявності спеціального обладнання і нової оригінальної деталі. У нашому сервісному центрі ми гарантуємо якісну переклеювання тачскрін iPad Air 2.

У місті Київ наша майстерня по відновленню роботи iPad Air 2 та іншого електронного обладнання Apple пропонує послуги своїх фахівців з установки нового тачскріна. Пропонована нами ціна, здасться низькою для всіх покупців. Це обумовлено тим, що у нас ціна переустановлення робочого елемента встановлена ​​нижче, ніж у інших сервісних центрів в Києві.

 


preloader