Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна скла на iMac A1311 A1312

- Заміна склаiMac A1311 A1312

ціна 500 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Комп’ютер iMac є одним з найбільш популярних товарів компанії Apple. Цей пристрій являє собою універсальний комп’ютерний виріб, який, як і вся техніка, з часом може втратити робочий стан. Неакуратне поводження з виробом може призвести до поломки захисного скла. Усунути механічне пошкодження неможливо. Заміна деталі в місті Київ є оптимальним рішенням.

Виконувати цей процес потрібно тільки фахівцям високого класу. Інакше ціна ремонту може значно зрости. Експерти зможуть виконати цілеспрямовані дії по перевстановленню скла на iMac з підвищеною точністю і акуратністю. Коли майстер знає, що робити, то сам процес не займе багато часу. Всього одну годину і пристрій буде готовий до зворотного користування. Після зняття пошкодженого елемента, проводиться очищення матриці від бруду, а потім встановлюється нова деталь.

Замовити дану процедуру можна в нашій майстерні. Заміна виконується із застосуванням виключно оригінальних запчастин. Ціна за послугу лежить в доступних межах для кожного замовника.


preloader