Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна SIM приймача iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus - Заміна SIM приймача

ціна від 849 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Для того, щоб встановити sim-карту в iPhone 7 Plus, вам необхідний sim-приймач. Іноді бувають такі ситуації, що при установці сімки ви можете самі пошкодити sim-холдер, наприклад, вставляючи його неправильної стороною. У разі пошкодження або ж втрати sim приймача вам необхідна його заміна.

У сервісному центрі Applefix в Києві майстри по ремонту техніки Apple зможуть швидко і якісно провести заміну sim холдера. Зверніть увагу, що заміна SIM приймача iPhone 7 Plus є простим завданням і на її виконання витратиться мінімум часу, так що фахівці Applefix зможуть замінити sim лоток прямо при вас.

Будьте уважні, буває і таке, що ви все таки змогли встановити sim карту в айфон 7 плюс, але смартфон не бачить мережу, це теж може означати, що вам необхідна заміна SIM приймача iPhone. Приносьте свій гаджет в Applefix і наші майстри зможуть швидко визначити проблему і провести необхідну заміну будь-комплектуючої запчастини, включаючи і sim приймач.preloader