Заміна SIM приймача iPhone 5S

iPhone 5S - Заміна SIM приймача

ціна 299 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Для того, що б встановити sim-карту в iPhone 5S вам необхідний sim приймач. Іноді бувають такі ситуації, що при установці сімки ви можете самі пошкодити sim холдер, наприклад, вставляючи його неправильною стороною. У разі пошкодження або ж втрати sim приймача вам необхідна його заміна.

У сервісному центрі Applefix в Києві майстри по ремонту техніки Apple зможуть швидко і якісно провести заміну sim холдера. Зверніть увагу, що заміна SIM приймача iPhone 5S є простим завданням і на його виконання піде мінімум часу, так що фахівці Applefix зможуть замінити sim лоток прямо у вашій присутності.

Будьте уважні, буває і таке, що ви все ж змогли встановити sim карту в iPhone 5S, але смартфон не бачить мережу, це теж може означати, що вам необхідна заміна SIM приймача iPhone 5S. Приносьте свій гаджет в Applefix і наші майстри зможуть швидко визначити проблему і провести необхідну заміну будь-якої комплектуючої запчастини, включаючи і sim приймач.

Гарантія на виконану роботу 1 місяць.


preloader