Заміна розмовного динаміка iPhone 6S

iPhone 6S - Заміна розмовного динаміка

ціна 249 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Розмовний динамік на iPhone 6s призначений для того, щоб при розмові з Вашим співрозмовником Ви могли чітко його чути. У тому випадку, якщо Ви стали помічати сторонні звуки, шуми, якщо голос співрозмовника став деренчливим або приглушеним або ж Ви зовсім перестали його чути, тоді Вам потрібна заміна розмовного (слухового) динаміка на iPhone 6s.

У компанії Applefix Вам проведуть грамотну безкоштовну діагностику пристрою, щоб виявити всі можливі несправності і провести заміну слухового динаміка на Вашому айфоні 6s у найкоротші терміни. Наші фахівці використовують тільки якісні запчастини та обладнання, завдяки чому Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш iPhone 6s прослужить Вам довгий час.

Так як заміна розмовного (слухового) динаміка iPhone 6s вимагає розбирання телефону до системної плати – це завдання не з простих, але майстри Applefix впораються з нею з легкістю.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader