Заміна розмовного динаміка iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus - Заміна розмовного динаміка

ціна 299 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Розмовний динамік на iPhone 6 Plus призначений для того, що б при розмові з Вашим співрозмовником Ви могли чітко його чути. У тому випадку, якщо Ви стали помічати сторонні звуки, шуми, якщо голос співрозмовника став деренчливим або приглушеним або ж Ви зовсім перестали його чути, тоді Вам потрібна заміна розмовного (слухового) динаміка на iPhone 6 +.

У компанії Applefix Вам проведуть грамотну безкоштовну діагностику пристрою що б виявити всі можливі неполадки і провести заміну слухового динаміка на Вашому айфоні 6 + в найкоротші терміни. Наші фахівці використовують тільки якісні запчастини та обладнання, завдяки чому Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш iPhone 6 Plus прослужить Вам довгий час.

Так як заміна розмовного (слухового) динаміка iPhone 6+ вимагає розбору телефону до системної плати – це завдання не з простих, але майстри Applefix впораються з нею з легкістю.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader