Залиш відгук та отримуй захисне скло у подарунок!

Заміна розмовного динаміка iPhone 5

iPhone 5 - Заміна розмовного динаміка

ціна 249 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Дивитися деталь
Зв'язатися з нами :

Розмовний динамік на iPhone 5 призначений для того, щоб при розмові з Вашим співрозмовником Ви могли чітко його чути. У тому випадку, якщо Ви стали помічати сторонні звуки, шуми, якщо голос співрозмовника став деренчливим або приглушеним або ж Ви зовсім перестали його чути, тоді Вам потрібна заміна розмовного (слухового) динаміка на iPhone 5 (Київ).

В компанії Applefix Вам проведуть грамотну безкоштовну діагностику пристрою щоб виявити всі можливі неполадки і провести заміну слухового динаміка на Вашому айфоні в найкоротші терміни. Наші фахівці використовують тільки якісні запчастини та обладнання, завдяки чому Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш iPhone 5 прослужить Вам довгий час.

Так як заміна розмовного (слухового) динаміка iPhone 5 (Київ) вимагає розбору телефону до системної плати – це завдання не з простих, але майстри Applefix впораються з ним з легкістю.preloader