Заміна поліфонічного динаміка iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus - Заміна поліфонічного динаміка

ціна 399 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді Схожа послуга Заміна розмовного динаміка iPhone 7 Plus
Зв'язатися з нами :

При відтворенні музики, сигналів при надходженні нових повідомлень і дзвінків і якщо ви розмовляєте на гучному зв’язку на iPhone 7 Plus використовується поліфонічний динамік. У всіх моделей всіх iPhone поліфонічний динамік (buzzer) знаходиться в нижній частині телефону і закритий захисною металевою сіткою.

У тому випадку, якщо ви стали помічати, що звук став переривчастим, на тлі чутні якісь шуми або деренчання або ж звук пропав зовсім, ймовірно вам необхідна заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 7 Plus. Фахівці Applefix проведуть заміну поліфонічного динаміка швидко і якісно.

Для заміни поліфонічного динаміка (buzzer) на айфоні, майстри мережі сервісних центрів Applefix використовують тільки якісні запчастини та обладнання для того, що б ваш iPhone 7 Plus прослужив Вам ще довгий час.

Заміна поліфонічного динаміка iPhone 7 Plus – не самий складний вид ремонту для майстрів Applefix, завдяки чому вона буде виконана у максимально стислі терміни.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader