Заміна поліфонічного динаміка iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus - Заміна поліфонічного динаміка

ціна 349 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

При відтворенні музики, сигналів при вхідних повідомленнях і викликах і якщо Ви розмовляєте на гучному зв’язку на iPhone 6s Plus використовується поліфонічний динамік. У всіх моделей всіх iPhone поліфонічний динамік (buzzer) знаходиться в нижній частині телефону і закритий захисною металевою сіткою.

У тому випадку, якщо Ви стали помічати, що звук став переривчастим, на тлі чутні якісь шуми або деренчання або ж звук пропав зовсім, ймовірно Вам необхідна заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6s Plus. Фахівці Applefix проведуть заміну поліфонічного динаміка швидко і якісно.

Для заміни поліфонічного динаміка (buzzer) на айфоні, майстри мережі сервісних центрів Applefix використовують тільки якісні запчастини та обладнання для того, щоб Ваш iPhone 6s Plus прослужив Вам ще довгий час.

Заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6s Plus – не самий складний вид ремонту для майстрів Applefix, завдяки чому вона буде виконана в максимально стислі терміни.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader