Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна поліфонічного динаміка iPhone 6S

iPhone 6S - Заміна поліфонічного динаміка

ціна 299 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

При відтворенні музики, сигналів при вхідних повідомленнях і дзвінків і якщо Ви розмовляєте на гучному зв’язку на iPhone 6s використовується поліфонічний динамік. У всіх моделей всіх iPhone поліфонічний динамік (buzzer) знаходиться в нижній частині телефону і закритий захисною металевою сіткою.

У тому випадку, якщо Ви стали помічати, що звук став переривчастим, на тлі чутні якісь шуми або деренчання або ж зовсім звук пропав , ймовірно, Вам необхідна заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6s . Фахівці Applefix проведуть заміну поліфонічного динаміка швидко і якісно.

Для заміни поліфонічного динаміка (buzzer) на айфоні, майстри мережі сервісних центрів Applefix використовують тільки якісні запчастини та обладнання для того, щоб Ваш iPhone 6s прослужив Вам ще довгий час.

Заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6s – не самий складний вид ремонту для майстрів Applefix, завдяки чому вона буде виконана в максимально стислі терміни.


Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader