Заміна поліфонічного динаміка iPhone 6S

iPhone 6S - Заміна поліфонічного динаміка

ціна 449 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

При відтворенні музики, сигналів при вхідних повідомленнях і дзвінків і якщо Ви розмовляєте на гучному зв’язку на iPhone 6s використовується поліфонічний динамік. У всіх моделей всіх iPhone поліфонічний динамік (buzzer) знаходиться в нижній частині телефону і закритий захисною металевою сіткою.

У тому випадку, якщо Ви стали помічати, що звук став переривчастим, на тлі чутні якісь шуми або деренчання або ж зовсім звук пропав , ймовірно, Вам необхідна заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6s . Фахівці Applefix проведуть заміну поліфонічного динаміка швидко і якісно.

Для заміни поліфонічного динаміка (buzzer) на айфоні, майстри мережі сервісних центрів Applefix використовують тільки якісні запчастини та обладнання для того, щоб Ваш iPhone 6s прослужив Вам ще довгий час.

Заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6s – не самий складний вид ремонту для майстрів Applefix, завдяки чому вона буде виконана в максимально стислі терміни.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader