Заміна корпусу iPhone 5C

iPhone 5C - Заміна корпусу

ціна 799 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Однією з найбільш частих причин, з якими звертаються до сервісних центрів з ремонту техніки Apple – це заміна корпусу iPhone 5C.

Найчастіше в зв’язку з активним використанням або механічними пошкодженнями страждає саме корпус Вашого iPhone 5C. На айфоні можуть з’явитися потертості, подряпини, тріщини і навіть відколи, які значно погіршують зовнішній вигляд гаджета. Для того, що б привести девайс в товарний вигляд Вам необхідна заміна корпусу iPhone 5C.

В мережі сервісних центрів Applefix Ви зможете отримати грамотну консультацію, безкоштовну діагностику і заміну корпусу на Вашому iPhone 5C за доступною ціною. Наші фахівці проводили дану операцію вже безліч разів, тому заміна корпусу iPhone 5C не стане для них проблемою.

Ви можете бути впевнені в надійності і якості використовуваного обладнання і нових комплектуючих запчастин, так як на заміну корпусу на Вашому iPhone 5C поширюється гарантія від фахівців Applefix. Крім того заміна корпусу iPhone 5C виконується нашими фахівцями в найкоротші терміни.


preloader