Заміна контролера сенсора iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus - Заміна контролера сенсора

ціна 899 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 1х місяців*
Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

У тому випадку, якщо Ви стали помічати, що екран Вашого iPhone 6Plus став гірше працювати, погано спрацьовувати при дотиках або ж взагалі не реагувати на них, тоді проблема може бути пов’язана з контролером сенсора, в такому випадку, Вам необхідний ремонт контролера тачскріна iphone 6 plus у Києві.

Щоб зробити заміну контролера сенсора на Вашому айфоні, Вам необхідно звернутися за контактними номерами, які Ви знайдете в розділі “Контакти” в сервісний центр Applefix і привезти нам свій iPhone 6Plus або ж скористатися послугами нашого кур’єра, який надійно і в максимально стислі терміни забере і (або) поверне назад Ваш гаджет у зручний для Вас час і місце.

У мережі сервісних центрів Applefix в Києві наші фахівці використовують для заміни контролера сенсора на iPhone 6 Plus тільки якісні комплектуючі запчастини та обладнання. Заміна контролера тачскріна iPhone 6 Plus (Київ) – завдання не з легких, але наші фахівці зможуть впоратися з нею без особливих зусиль.

Будемо раді Вам допомогти.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader