Заміна контролера сенсора iPhone 6

iPhone 6 - Заміна контролера сенсора

ціна від1900 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

У тому випадку, якщо Ви стали помічати, що екран Вашого iPhone 6 став гірше працювати, погано спрацьовувати при дотиках або ж взагалі не реагувати на них, тоді проблема може бути пов’язана з контролером сенсора, в такому випадку, Вам необхідна заміна контролера сенсора iPhone 6.

Щоб зробити заміну контролера сенсора на Вашому айфоні, Вам необхідно звернутися за контактними номерами, які Ви знайдете в розділі “ Контакти “, в сервісний центр Applefix і привезти нам свій iPhone 6 або ж скористатися послугами нашого кур’єра, який надійно і в максимально стислі терміни забере і (або) поверне назад Ваш гаджет у зручний для Вас час і місце.

У мережі сервісних центрів Applefix в Києві наші фахівці використовують для заміни контролера сенсора на iPhone 6 тільки якісні комплектуючі запчастини та обладнання. Заміна контролера тачскріна iPhone 6 – завдання не з легких, але наші фахівці зможуть впоратися з нею без особливих зусиль.

Будемо раді Вам допомогти.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader