Заміна контролера сенсора iPhone 5S

iPhone 5S - Заміна контролера сенсора

ціна 799 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

У тому випадку, якщо Ви стали помічати, що екран Вашого iPhone 5s став гірше працювати, погано спрацьовувати при дотиках або ж взагалі не реагувати на них, тоді проблема може бути пов’язана з контролером сенсора, в такому випадку, Вам необхідна заміна контролера сенсора iPhone 5s .

Що б зробити заміну контролера сенсора на Вашому айфоні, Вам необхідно звернутися за контактними номерами, які Ви знайдете в розділі Контакти, в сервісний центр Applefix і привезти нам свій iPhone 5s або ж скористатися послугами нашого кур’єра, який надійно і в максимально стислі терміни забере і (або) поверне назад Ваш гаджет у зручний для Вас час і місце.

У мережі сервісних центрів Applefix в Києві наші фахівці використовують для заміни контролера сенсора на iPhone 5s тільки якісні комплектуючі запчастини та обладнання. Заміна контролера тачскрін iPhone 5 – завдання не з легких, але наші фахівці зможуть впоратися з ним без особливих зусиль.

Будемо раді Вам допомогти.


preloader