Заміна екрану в зборі на MacBook Pro Retina 2012-2015

MacBook Pro - Заміна екрану в зборі Retina 2012-2015

ціна 749 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді Схожа послуга Заміна рк матриці на MacBook Pro Retina 2012-2015
Зв'язатися з нами :

Заміна екрану для вашого Макбука

Багато користувачів цифрової техніки вже оцінили сучасні макбуки. Ціна, яка значно перевищує частку аналогів, окупається якістю, надійністю продукції. Але навіть найкраща техніка схильна до зносу, деталі можуть вийти з ладу. Поширеною поломкою, на сьогодні, є поломка дисплея. Причин багато: від необережного поводження і зневаги захисними плівками і чохлами, до фактичного зносу. Але навіть при відповідальному поводженні, може наступити момент, коли деталь необхідно буде поміняти.

Безліч компаній в Києві і інших містах пропонують послуги з ремонту техніки. Але тут необхідно уважно поставитися до вибору такої компанії. В іншому випадку можливо, що вартість екрана буде приблизно дорівнювати вартості пристрою, або доведеться замовити і довго чекати необхідних запчастин.

Наша компанія вигідно відрізняється тісними зв’язками з виробниками. Працюючи з надійним постачальником, ми забезпечуємо гарантію якості, справедливу ціну, постійна наявність запчастин. Не переживайте, в нашому офісі в Києві знайдеться все необхідне для macbook pro retina 13 і macbook pro retina 15. Заміна всіх деталей , які вийшли з ладу, здійснюється в рекордні терміни грамотними фахівцями, а завдяки спеціальному обладнанню ми контролюємо якість ремонту дисплея прямо в офісі.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader