Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна екрану (дисплею) iPhone 6 Plus копія

iPhone 6 Plus - Заміна екрану (дисплею) копія

ціна 849 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Зв'язатися з нами :

Київ надає можливість не тільки придбати різну електронну техніку, але також здати її на ремонт. Тут можна купити чудовий девайс iPhone 6 plus, у якого, проте, з часом можуть виникнути порушення функціональності дисплею. Досить часто, власник телефону може ненавмисно упустити його на підлогу або пошкодити про іншу тверду поверхню. Пошкодження екрану в такому випадку не минути

Заміна пошкодженої деталі повинна відбутися практично відразу, якщо заміна дисплею буде проведена з затримкою в часі, то не виключено, що потрапила під нього волога порушить роботу усіх внутрішніх деталей пристрою. Виконати цю роботу на якісному рівні можуть тільки досвідчені фахівці. Заміна цього елемента в домашніх умовах може тільки нашкодити виробу. Тому не намагайтеся виконати це самостійно.

Щоб замовити ремонт дисплею iPhone 6 plus в місті Київ, можна звернутися в нашу компанію. Ціна такої послуги на ремонт екрану айфон 6 плюс приємно вас здивує. Вартість послуг, що надаються нашими співробітниками, значно нижче, ніж в інших майстернях. Низька ціна та висока якість відновлювальних робіт по ремонту екрану підтверджуються позитивними відгуками наших численних клієнтів.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплею, з гарантією на виконані роботи 3 місяці, якщо ви зацікавлені в установці оригінальної запчастини (зняту з оригіналу) — залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.


Де провести ремонт пристрою у КиєвіЗамена экрана (дисплея) iPhone 6 Plus

Чтобы заказать ремонт дисплея iPhone 6 plus, в городе Киев можно обратиться в нашу компанию. Цена такой услуги на ремонт экрана айфон 6 плюс приятно вас удивит. Стоимость услуг наших, оказываемых нашими сотрудниками, значительно ниже, чем в других мастерских. Низкая цена и высокое качество восстановительных работ по ремонту экрана подтверждаются положительными отзывами наших многочисленных клиентов.

preloader