Заміна екрану (дисплея) iPhone 6 Plus оригінал

iPhone 6 Plus - Заміна екрану (дисплея) оригінал

ціна 1649 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Київ надає можливість не тільки придбати різну електронну техніку, але також здати її на ремонт. Тут можна купити чудовий девайс iPhone 6 plus, у якого, проте, з часом можуть виникнути порушення функціональності дисплея. Досить часто, власник телефону може ненавмисно упустити його на підлогу або пошкодити об іншу тверду поверхню. Пошкодження екрану в такому випадку не минути.

Заміна пошкодженої деталі повинна відбутися практично відразу. Якщо заміна дисплея буде проведена з затримкою в часі, то не виключено, що волога яка потрапила під нього порушить роботу всіх внутрішніх деталей пристрою. Виконати цю роботу на якісному рівні можуть тільки досвідчені фахівці. Заміна цього елемента в домашніх умовах може тільки нашкодити виробу. Тому не намагайтеся виконати це самостійно.

Щоб замовити ремонт дисплея iPhone 6 plus, в місті Київ можна звернутися в нашу компанію. Ціна такої послуги на ремонт екрану айфон 6 плюс приємно вас здивує. Вартість наших послуг, що надаються нашими співробітниками, значно нижча, ніж в інших майстернях. Низька ціна та висока якість відновлювальних робіт по ремонту екрану підтверджуються позитивними відгуками наших численних клієнтів.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплея </ strong>, з гарантією на виконані роботи 3 місяці. Якщо ви зацікавлені в установці оригінальної запчастини (знятої з оригіналу) – залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.

Де провести ремонт пристрою у КиєвіЗамена экрана (дисплея) iPhone 6 Plus

Чтобы заказать ремонт дисплея iPhone 6 plus, в городе Киев можно обратиться в нашу компанию. Цена такой услуги на ремонт экрана айфон 6 плюс приятно вас удивит. Стоимость услуг наших, оказываемых нашими сотрудниками, значительно ниже, чем в других мастерских. Низкая цена и высокое качество восстановительных работ по ремонту экрана подтверждаются положительными отзывами наших многочисленных клиентов.

preloader