Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна екрану (дисплея) iPad Air 2

iPad - Заміна екрану (дисплея) Air 2

ціна 6299 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Кожен житель міста Київ завжди може здати в ремонт iPad Air 2. Цей виріб – це високотехнологічний пристрій, яке, незважаючи на свою якість, може піддаватися згубним механічним впливам. Випадково вислизнувши з рук, ваш планшет напевно запрацює пошкодження дисплея. Особливо це небезпечно, якщо гаджет впаде на тверду основу. Заміна екрану є єдиним рішенням у такій ситуації. Позбавити його від тріщин неможливо.

Заміна дисплея – це швидка процедура, яка повинна проводитися з підвищеною акуратністю з боку майстра. Неправильний рух може зашкодити іншим елементам iPad Air 2. Не варто робити цю роботу самостійно. Найкраще замовити дану послугу в ремонтному центрі.

Якщо проживаючи в місті Київ, ви не знаєте, куди звернутися за допомогою, тоді телефонуйте нам. Експерти нашої компанії проведуть всі грамотно і в ув’язненні вручать замовнику фірмову гарантію на виконані роботи. Ціна на наші послуги лежить в розумних межах. Низька ціна, а також швидка заміна екрану оригінальною деталлю є нашою перевагою перед іншими майстернями. Вибравши нас, ви приймаєте правильне рішення в питанні ремонту техніки.


Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader