Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна датчиків освітлення та приближення iPhone 7

iPhone 7 - Заміна датчиків освітлення та приближення

ціна 499 грн. * В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Якщо у вашого iPhone 7 перестав гаснути екран при наближенні до вуха, а ви почали помічати, що можете щокою випадково активувати голосний зв’язок або зовсім покласти трубку, швидше за все вам потрібна заміна шлейфа з датчиками освітлення та приближення на iPhone 7.

У сервісному центрі Applefix в Києві вам зможуть допомогти в ремонті техніки Apple будь-якої складності.  Заміна датчиків освітлення та приближення iPhone 7 не дуже поширений вид ремонту, але не дивлячись на це наші фахівці зможуть грамотно її провести. Звернувшись в один з офісів мережі сервісних центрів Applefix в Києві ви зможете бути впевнені, що для заміни шлейфу, який відповідає за датчики освітлення та приближення на Вашому iPhone 7 будуть використані тільки якісне обладнання та запчастини. 

Якщо у вас немає можливості привезти свій iPhone 7 в наш офіс самостійно, ми можемо запропонувати вам послуги нашого кур’єра. Він надійно і в максимально стислі терміни забере iPhone 7, якому необхідна заміна датчиків освітлення та приближення, а після проведення заміни поверне ваш айфон назад. Будьте впевнені заміна датчиків освітлення та приближення iPhone 7 проведена нашими фахівцями буде виконана максимально надійно і якісно.

 

*вартість ремонту уточнюйте


Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader