Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна датчиків освітлення і приближення iPhone 5

iPhone 5 - Заміна датчиків освітлення і приближення

ціна 299 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо у вашого iPhone 5 перестав гаснути екран при наближенні до вуха, а ви почали помічати, що можете щокою випадково активувати голосний зв’язок або зовсім покласти трубку, швидше за все вам потрібна заміна шлейфа з датчиками освітлення і наближення на iPhone 5.

В сервісному центрі Applefix в Києві Вам зможуть допомогти в ремонті техніки Apple будь-якої складності. Заміна датчиків освітлення і наближення iPhone 5 (Київ) не дуже поширений вид ремонту, але не дивлячись на це наші фахівці зможуть грамотно її провести. Звернувшись в один з офісів мережі сервісних центрів Applefix в Києві Ви зможете бути впевнені, що для заміни шлейфу, який відповідає за датчики освітлення та наближення на Вашому iPhone 5 будуть використані тільки якісне обладнання та запчастини. 

Якщо у Вас немає можливості привезти свій iPhone 5 в наш офіс самостійно, ми можемо запропонувати Вам послуги нашого кур’єра. Він надійно і в максимально стислі терміни забере iPhone 5, якому необхідна заміна датчиків освітлення і наближення (Київ), а після проведення заміни поверне Ваш айфон назад. Будьте впевнені заміна датчиків освітлення і наближення iPhone 5 (Київ) проведена нашими фахівцями буде виконана максимально надійно і якісно.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader