Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна DVD-приводу на iMac A1311 A1312

- Заміна DVD-приводуiMac A1311 A1312

ціна 425 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Купуючи iMac, покупець може розраховувати на його бездоганну якість. Однак електронна техніка не вічна і одного разу може зажадати ремонту. Часте використання DVD дисків для перегляду фільмів або запуску ігор може вивести з ладу привід пристрою. Якщо пошкодження серйозне, то буде необхідна його заміна.

Експлуатація потертих DVD дисків, а також грубе використання робочого елемента дуже часто призводить до поломки механізму, що відповідає за завантаження диска. Заміна виробу на новий привід – це операція, яка вимагає часу. Це пов’язано з тим, що перевстановлення дисковода змушує розібрати весь iMac. Якщо ви не впевнені, що зможете розібрати комп’ютер і зібрати його назад, то переустановку потрібно довірити професіоналам цієї справи.

Замовити в місті Київ переустановку даного елемента можна в нашій майстерні. Ціна процедури не висока. Все залежить від терміновості виконання роботи. У будь-якому випадку ми пропонуємо вигідне співвідношення параметрів ціна & ndash; якість. Ми можемо також провести модернізацію виробу в місті Київ і поставити вдосконалений дисковод, який дозволить використовувати Blu-Ray.preloader