Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна блоку живлення на iMac A1311 A1312

- Заміна блоку живленняiMac A1311 A1312

ціна 425 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Щоб знайти в місті Київ відповідальну компанію, де можна замовити ремонт iMac багато витрачають багато дорогоцінного часу.

Всі елементи iMac можуть виходити з ладу з різних причин. Іноді потрібна зміна блоку живлення. Його поломка не дасть можливості далі використовувати комп’ютерний засіб. Власнику нічого не залишається, як здати виріб в ремонт. Основними причинами поломки даного елемента є перепади напруги або тривалий період експлуатації. Заміна елемента в професійному центрі не повинна займати більше 3 годин. Досвідчені майстри акуратно перевстановлять деталь і знову повернуть життя комп’ютера.

Заміна блоку живлення в місті Київ ускладниться, якщо клієнт звернеться в непрофесійну фірму. Ціна послуг там може бути, як і всюди, а ось їх якість буде дуже низькою. Якщо вас цікавить хороша ціна та висока якість робіт, тоді звертайтеся в нашу майстерню. Ми пропонуємо не тільки переустановку даної деталі, але обов’язково вручимо вам гарантійний талон на цю послугу. На нашому складі завжди зберігаються оригінальні запчастини, які дозволяють виконати відновлювальні роботи в терміновому порядку.preloader