Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок!

Заміна батареЇ на MacBook Pro Retina 2018-2019

MacBook Pro - Заміна батареЇ Retina 2018-2019

ціна 1199 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо Ви живете на території України і Вам необхідно розв’язати проблему заміни батареї на Вашому макбуці, Ви повинні звернутися до нас і ми зможемо допомогти Вам, виконавши свою роботу якісно і за невелику ціну.

 

Як відомо, акумулятор дозволяє ноутбуку працювати, коли немає можливості підключити його до електричної мережі. Але з часом він починає зношуватися, ємність його зменшується, щобезпосередньо відбивається на автономній роботі макбука. Після природного зношенняу живильного пристрою його слід замінити, щоб продовжувати користуватися ноутбуком. І в цьому наш центр може Вам допомогти.

 

Ми працюємо з декількома моделями ноутбуків: наші фахівці проводять ремонт живильного пристрою як на macbook pro retina 13, так і на macbook pro retina 15, так що Ви не будете турбуватися через те, що ми не сможемо обслуговувати Вашу модель пристрою.

 

Після того, як Ви принесете нам Ваш макбук, буде проведена діагностика, а потім фахівець змінить пристрій живлення на новий, який прослужить Вам дуже довго. При цьому Ви можете не хвилюватися про пошкодження, які можуть з’явитися в процесі нашої роботи: наші фахівці мають високу кваліфікацію і добре знають свою справу.

 

Тому, якщо Вам необхідна заміна батареї на Вашому макбуці, то Ви можете замовити її за привабливою ціною в Києві, в нашому центрі.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader