Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна батареї (акумулятора) iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus - Заміна батареї (акумулятора)

ціна 499 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Київ завжди буде тримати першість з продажу сучасних електронних девайсів. Хороша ціна на iPhone 6 plus і його технологічність приваблює багатьох покупців. Як і вся електроніка, виріб може мати проблеми зі своєю функціональністю після тривалої експлуатації. Серед частих поломок виділяється знос акумулятора. Лагодити даний елемент немає можливості, єдиним і оптимальним рішенням буде його заміна.

Якщо ви помітили, що у батареї швидко закінчується заряд, то можливо скоро доведеться від неї позбутися. Заміна акумулятора повинна проводитися тільки тими компаніями, які пропонують поставити в телефон оригінальні деталі. Замовити низькоякісний елемент означає, що незабаром вам знову доведеться виплачувати вартість цієї запчастини, так як вона не прослужить довгий час.

Заміна батареї в нашій майстерні буде не тільки оперативною, а й з використанням фірмової деталі, на яку замовник отримає гарантійний талон. Якщо обійти весь Київ, то ви зрозумієте, що ціна на наші запчастини є найбільш прийнятною в місті. Якщо ви хочете використовувати для iPhone 6 plus тільки якісні елементи, які будуть підтримувати його тривалу і стабільну роботу, звертайтеся до нас.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader