Рихтування корпусу iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus - Рихтування корпусу

ціна від 99 грн. * В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Упав айфон, подряпався в сумці — найчастіше з цими питаннями до нас приходять, коли потрібне рихтування корпуса iPhone 8 Plus. Процес рихтування проводиться в разі появи подряпин, вм’ятин, відколів і як правило — багато дефектів пошкодженого айфона вдається вирівняти або приховати.

Якщо зовнішній вигляд айфона вас не влаштовує — ми можемо застосувати різні вирівнювачі корпусу, спеціальні фарби для зафарбовування подряпин і відколів. Ваш iPhone 8 Plus буде виглядати майже як новий.

Буває, що рихтування корпуса необхідне при заміні екрану або заміни скла (тачскріну), оскільки ці модульні елементи не можуть бути встановлені, якщо корпус викривлений.

В окремих випадках, коли рихтування стає неможливим, ми запропонуємо замінити корпус на айфоні 8 плюс — адже більшість корпусів (задніх кришок) в нас вже є на складі для проведення оперативного ремонту. Дізнатися вартість, подивитися фото або замовити корпус Ви можете нижче.
 


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader