Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Ремонт кнопок гучності iPhone 8

iPhone 8 - Ремонт кнопок гучності

ціна 399 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Коли ви помічаєте відсутність відгуку iPhone 7 при спробі збільшити / зменшити гучність, це може свідчити про зношення кнопок. Часто, в мережу сервісних центрів Applefix, звертаються з проблемою збільшення гучності. Ця проблема значно погіршує якість роботи Вашого iPhone 7 при перегляді фільмів, прослуховування музики або розмові на гучного зв’язку. Вас порадує, що для вирішення цього завдання, ви можете звернутися до нас за допомогою.

У мережі сервісних центрів Applefix, які знаходяться в багатьох районах Києва, ви зможете отримати грамотну і якісний ремонт кнопок гучності на вашому iPhone 7 максимально швидко. Звертаючись до наших фахівців ви можете бути впевнені в тому, що ваш айфон, після проведення заміни кнопок гучності, прослужить вам ще довгий час.

Компанія Applefix використовують тільки надійні та перевірені запчастини та обладнання для заміни або ремонту айфонів.

Зверніть увагу, через те, що заміна кнопок гучності iPhone 7 не є дуже складною процедурою, наші майстри зможуть провести її прямо при вас і ви одразу ж зможете забрати та насолоджуватися роботою вашого айфону.

*вартість ремонту уточнюйтеpreloader