Ремонт кнопок гучності iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus - Ремонт кнопок гучності

ціна 399 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо при спробі збільшити/зменшити гучність на iPhone 7 Plus, телефон не відгукується – це може свідчити про несправності на шлейфі кнопок гучності. Часто, в мережу сервісних центрів Applefix, звертаються з проблемою збільшення гучності. Ця проблема значно погіршує якість роботи вашого iPhone 7 Plus при перегляді фільмів, прослуховування музики або розмові на гучному зв’язку. Радує те, що Ви можете отримати рішення цієї задачі, звернувшись до нас за кваліфікованою допомогою.

У мережі сервісних центрів Applefix, які знаходяться в багатьох районах Києва (дивіться адреси в розділі “ Контакти “), ви зможете отримати грамотний і якісний ремонт кнопок гучності на вашому iPhone 7 Plus максимально швидко. Звертаючись до наших фахівців ви можете бути впевнені в тому, що ваш айфон, після проведення заміни кнопок гучності, прослужить вам ще довгий час.

Компанія Applefix використовують тільки надійні і перевірені запчастини та обладнання для заміни або ремонту айфонів.

Зверніть увагу, що так як заміна кнопок гучності iPhone 7 Plus не є дуже складною процедурою, наші майстри зможуть провести її прямо при вашій присутності і ви відразу ж зможете забрати і насолоджуватися роботою вашого айфона.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader