Ремонт кнопок гучності iPhone 6S

iPhone 6S - Ремонт кнопок гучності

ціна 299 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Коли Ви помічаєте відсутність відгуку iPhone 6s при спробі збільшити/зменшити гучність, це може свідчити про знос кнопок. Часто, в мережу сервісних центрів Applefix, звертаються з проблемою збільшення гучності. Ця проблема значно погіршує якість роботи Вашого iPhone 6s при перегляді фільмів, прослуховування музики або розмові на гучному зв’язку. Радує те, що Ви можете отримати рішення цієї задачі, звернувшись до нас за кваліфікованою допомогою.

У мережі сервісних центрів Applefix, які знаходяться в багатьох районах Києва, Ви зможете отримати грамотний і якісний ремонт кнопок гучності на Вашому iPhone 6s максимально швидко. Звертаючись до наших фахівців Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш айфон, після проведення заміни кнопок гучності, прослужить Вам ще довгий час.

Компанія Applefix використовують тільки надійні і перевірені запчастини та обладнання для заміни або ремонту айфонів.

Зверніть увагу, що так як заміна кнопок гучності iPhone 6s не є дуже складною процедурою, наші майстри зможуть провести її прямо при Вас і Ви відразу ж зможете забрати і насолоджуватися роботою Вашого айфона.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader