Ремонт кнопки вмикання (блокування) iPad 2

iPad - Ремонт кнопки вмикання (блокування) 2

ціна 479 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо у вашого iPad 2 перестала натискатись (або натискається через раз) кнопка блокування і планшет включається тільки з зарядки, вам необхідна заміна шлейфу кнопки вмикання (блокування).

Зверніть увагу, в даній моделі, при заміні будь-якої деталі, існує висока ймовірність пошкодити скло, оскільки воно щільно проклеєне по периметру. Але не переживайте, через наш сервіс-центр пройшло безліч iPad, завдяки чому майстри AppleFix отримали величезний досвід відклеювання скла не пошкоджуючи його

Ви можете привести ваш iPad 2 в наш сервісний центр або скористатися послугами нашого кур’єра, який швидко і безпечно доставить планшет Apple до нас і (або) поверне назад. Фахівці сервіс-центру AppleFix швидко і якісно замінять шлейф кнопки вмикання, що б ви могли знову насолоджуватися повноцінною роботою вашого iPad.

Не намагайтеся самі замінити шлейф кнопки блокування/вмикання на iPad 2, для того щоб це зробити, необхідний досвід і дороге обладнання, в чому ви можете переконатися самі, переглянувши наші фото-уроки


preloader