Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна кнопки Home в iPhone 5

iPhone 5 - Заміна кнопки Home в

ціна 249 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Дивитися деталь
Зв'язатися з нами :

Однією з найпоширеніших скарг в працездатності iPhone 5 є несправність кнопки Home. У зв’язку з частим використанням кнопка виходить з ладу і в цьому випадку Вам необхідна заміна кнопки Home iPhone 5 (Київ).

Так само бувають ситуації, коли не тільки часте використання стає причиною поломки кнопки Home, а так само окислення контактів після попадання вологи, при чому проблеми можуть початися як відразу, так і через деякий час. Зверніть увагу, що як тільки ви стали помічати якісь несправності в роботі кнопки “додому” не потрібно тягнути час, ймовірно, що заміни кнопки Home на Вашому айфоні не уникнути.

Так як, заміна кнопки Home iPhone 5 (Київ) один з найпоширеніших видів ремонту, він не представить проблеми нашим фахівцям.

Звертайтеся в мережу сервісних центрів Applefix і наші майстри зможуть провести заміну кнопки Home на Вашому iPhone 5 в найкоротші терміни.preloader