Діагностика iPad 3

iPad - Діагностика 3

ціна 0 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Перед тим, як почати ремонт iPad 3, слід провести  детальну діагностику пристрою. Діагностика покликана визначити, що саме не так з вашим пристроєм. Наприклад, у вас раптом перестав працювати сенсорний екран. Ви можете вирішити, що в планшеті зламався саме екран, і захочете його замінити. Але цілком можливий результат, при якому навіть повністю правильно проведена заміна екрану не призведе ні до якого результату, оскільки постраждав зовсім не екран, а якийсь з контактів, що відповідає за роботу сенсора – а його-то ви і не лагодили! Тому грамотна діагностика – це такий етап, без якого ви можете просто втратити свій new iPad. Ремонт iPad 3 після діагностики відрізняється більшою точністю, вірною спрямованістю.

❗️ * У разі, якщо діагностика пристрою проведена і ви відмовляєтеся від ремонту планшета, буде порахована послуга збірки/розбирання пристрою вартістю 200грн.

Ви можете відмовитися від проведення послуги коректного збору пристрою, не оплачуючи вищевказану вартість, при цьому пристрій не буде проклеєний, і в разі необхідності може бути легко розібраний в іншому сервісному центрі.


preloader