Залиш відгук та отримуй захисне скло у подарунок!

Чистка після попадання води iPad mini 4

iPad - Чистка після попадання води mini 4

ціна від 399 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

У кожного в житті трапляються невдачі пов’язані з технікою, хтось упускає свій телефон з сьомого поверху, хтось наступає або сідає на ноутбук, а хтось упускає у воду або розливає рідину на планшет.
Якщо Ви зіткнулися з третім варіантом, тоді Вам терміново потрібно нести свій iPad mini 4 в наш сервісний центр. Наші фахівці проведуть чистку Вашого гаджету після попадання будь-яких рідин, навіть таких, як чай або кава. Першим етапом ремонту після попадання вологи на iPad mini 4 — є ультразвукова чистка, після якої проводиться перший тест на працездатність всього планшета, якщо після перевірки, фахівці нашого сервіс-центру, помічають поломку будь-якої деталі, то без особливих зусиль замінюють її на якісну нову запчастину. Після проведеного ремонту гаджет ще раз проходить перевірку перед тим, як повернуться в Ваші руки та радувати Вас далі. Зверніть увагу, що не всякий iPad mini 4 можна реанімувати після попадання вологи, але в руках наших фахівців були сотні планшетів, які вони повернули до життя. 


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader