Ремонт iPhone 6 Plus після попадання вологи

iPhone 6 Plus - Ремонт після попадання вологи

ціна від449 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Ви упустили ваш iPhone 6 plus в басейн, раковину або, що ще гірше, туалет? Вірите чи ні, але ми можемо його врятувати. Вам просто необхідно якомога швидше доставити свій девайс в наш офіс, в якому Вам проведуть ремонт iPhone 6 plus після попадання води.

Фахівці сервіс-центру AppleFix за весь час роботи відновлювали після попадання вологи сотні телефонів Apple і у 8-ми випадках з 10-ти це закінчувалося успішно. Тому будьте впевнені – ваш iPhone в надійних руках! Спочатку, після того як ваш смартфон потрапить до нас, він пройде ультразвукову чистку, після чого після чого наші фахівці протестують всі компоненти iPhone на предмет несправності. Якщо якісь деталі виявляться пошкоджені, майстри AppleFix швидко і якісно замінять їх, після чого телефон пройде друге тестування. І тільки після цього він повернеться до вас цілим і неушкодженим і ви знову зможете насолоджуватися повноцінним роботою вашого iPhone 6 plus! Ціна даного ремонту може варіюватися від 400 грн і вище.

Зверніть увагу, що ремонт iPhone 6 plus після попадання вологи завдання не з легких, так як кожен випадок індивідуальний, але наші фахівці зроблять все можливе для того, щоб Ви знову змогли насолоджуватися роботою Вашого айфона.

Кілька порад, на випадок того, якщо на Ваш iPhone 6 plus потрапила рідина: по-перше, обов’язково вимкніть телефон, чим швидше ви це зробите, тим краще, по-друге, помістіть смартфон в мішок з рисом, він має властивість витягати вологу і по-третє, постарайтеся якомога швидше доставити ваш iPhone в наш сервісний центр!

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader