Ремонт iPhone 5С після попадання вологи

- Ремонт iPhone 5С після попадання вологи

ціна від 299 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 1х місяців*
Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Ви упустили ваш iPhone 5С в басейн, раковину або, що ще гірше, туалет? Вірите чи ні, але ми можемо його врятувати. Вам просто необхідно якомога швидше доставити свій девайс в наш офіс, в якому Вам проведуть ремонт iPhone 5С після попадання води.

Фахівці сервіс-центру AppleFix за весь час роботи відновлювали після попадання вологи сотні телефонів Apple і у 8-ми випадках з 10-ти це закінчувалося успішно. Тому будьте впевнені – ваш iPhone в надійних руках! Спочатку, після того як ваш смартфон потрапить до нас, він пройде ультразвукову чистку, після чого наші фахівці протестують всі компоненти iPhone на предмет несправності. Якщо якісь деталі виявляться пошкоджені, майстри AppleFix швидко і якісно замінять їх, після чого телефон пройде друге тестування. І тільки після цього він повернеться до вас цілим і неушкодженим і ви знову зможете насолоджуватися повноцінним роботою вашого iPhone 5С! Ціна даного ремонту може варіюватися від 400 грн і вище.

Зверніть увагу, що ремонт iPhone 5С після попадання вологи завдання не з легких, так як кожен випадок індивідуальний, але наші фахівці зроблять все можливе для того, що б Ви знову змогли насолоджуватися роботою Вашого айфона.

Кілька порад, на випадок того, якщо на Ваш iPhone 5С потрапила рідина: по-перше, обов’язково вимкніть телефон, чим швидше ви це зробите, тим краще, по-друге, помістіть смартфон в мішок з рисом, він має властивість витягати вологу і по-третє, постарайтеся якомога швидше доставити ваш iPhone в наш сервісний центр!


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader