Чистка iPad Pro 12.9ᐥ післе попадання вологи

iPad Pro - Чистка 12.9ᐥ післе попадання вологи

ціна від 399 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 1х місяців*
Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Дивитися деталь
Зв'язатися з нами :

Ви упустили ваш iPad iPad Pro 12.9 ” в басейн, раковину або, що ще гірше, випадково розлили на нього каву або сік? Вірите чи ні, але ми можемо його врятувати і ймовірність цього тим вище, чим швидше ви доставите планшет в наш офіс.

Фахівці сервіс-центру AppleFix за весь час роботи відновлювали після попадання вологи сотні планшетів Apple і 8-ми випадках з 10-ти це закінчувалося успішно. Тому будьте впевнені — ваш iPad в надійних руках! Спочатку, після того як ваш планшет потрапить до нас, він пройде ультразвукову чистку, після чого наші фахівці протестують всі компоненти iPad на предмет несправності, якщо якісь деталі виявляться пошкоджені, майстри AppleFix швидко і якісно замінять їх, після чого планшет пройде друге тестування. І тільки після цього він повернеться до вас цілим і неушкодженим і ви знову зможете насолоджуватися повноцінною роботою вашого iPad iPad Pro 12.9 ”! Ціна даного ремонту може варіюватися від 400 грн і вище.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader